Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstranění BitDefender 9

Ahojky, prosím Vás, nevíte proč mi nejde smazat program BitDefender 9? Pokus smazat ho z "Panely nástrojů" --> "Odebrat programy" nevyšel. Pak jsem to zkusil smazat ručně ale u 4 souborů se ukáže hláška "Chyba při odstraňování souboru nebo složky" a že prý soubor s příponou "dll" nejde smazat. :.(

[mod]upraven nadpis (Zarniwúp)[/mod]

Neznám ten program. Ale nespouští se náhodou při startu Windows? Pak je možné, že běží na pozadí a před odebráním musí být nejdříve vypnutý. Není ta hláška celá ve znění, že soubor nejde smazat, protože je používán?

Roztáhněte si sloupečky a identifikujte to dle cesty, nikoliv dle popisu. Jinak tam nutně být nemusí, to netvrdím. Může se také schovávat za něčím na první pohled neidentifikovatelným. Ostatně po použití unlockeru a smazání jeho souborů se po restartu pravděpodobně dozvíte, kterému procesu ty soubory scházejí (chybová hláška).

Tak se mi povedlo najít 3 soubory BitDefender v položce "příkaz", zrušil jsem zaškrtnutí ale pak se "normální spuštění" změnilo na "diagnostické" a chce to po mě opět změnu na "normální". Po restartu se BitDef. sice nespustil ale ty soubory stejně nejdou smazat, furt ta stejná hláška. :.(

Můžeš ještě do nastavení programu? Nejspíš asi už ne, ale pokud ano, tak vypni virový štít a aktualizace. Pak program odinstaluj instalačním programem, je tam možnost (mimo instalovat a opravit) také odebrat program.
Pokud už do nastavení nemůžeš, tak spusť rovnou instalační program a zvol odebrat. Pokud to nepůjde, tak zvol opravit, V opravené instalaci vypni virový štít a aktualizace (pokud jsi je měl zapnuté) a program odnstaluj pomocí instalačního programu - možnosti instalace - odebrat. Vypínání štítu možná není nutné, ale je to možná ten problém, s kterým si odinstalace ze správce neporadila.
Obecně se u těchto programů vykašli na na odebírání programů ve správci a vždycky nejdřív hledej možnost odinstalace instalačním programem.
Vzhledem k tomu, že je to trial verze programu (nepředpokládám, že máš program koupený), tak v registrech stejně něco zůstane, ale to bych už neřešil.

No tak stáhni stejnou verzi, kterou jsi měl předtím a spusť ji. V nabídce pro instalaci zvol "opravit". Po opravě a zřejmě i restartu vypni virový štít a aktualizace. Pak ten instalátor spusť znovu a zvol odebrat.
Mělo by to fungovat.
Možná to vypnutí štítu a aktualizací není nutné, ale radši to udělej.

Povedlo se mi ho znovu nainstalovat. :-) V nabídce jsem deaktivoval vše co šlo. Pak jsem dal "odebrat" a po chvíli mi vyjela hláška, že nějaká služba "BitDefender-desktop-service" nemusí být odstraněna, protože zřejmě nemám právo ji odstranit. Přitom jsem ale správce. :?: To je tedy záhada...:!::?::?:

Po restartu dej start - spustit, vypiš msconfig - OK. V záložce služby zkontroluj, jestli tam BitDefender Desktop Update Service běží, či jestli tam neběží ještě něco z BitDefender.
Pokud jde o uživatele, tak v tom jsem slabej. Neinstaloval jsi BitDefender původně pod jiným uživatelem?

V záložce Služby je zaškrtnuto vedle "BitDefender Desktop Update service" také "BitDef.Scan Server", "BitDef.Virus Shield" a "BitDef.Communicator". Ale vše jsem v nastavení BitDef. předtím již deaktivoval, jak jste mi poradil a díky tomu mi už nevyskakuje to okno. :-):-) Zkusil jsem to smazat ze všech účtů, ale nejde ani z jednoho. Vyjela mi ovšem nová hláška. Pro jistotu ji opíšu, jestli to není problém s OS: "There is a problem with this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendor". Tohle mi vyjelo po kliknutí na remove. :?:

Jestli vám to vyjíždí po restartu, nějaká instalace se snaží o své dokončení. Platí pořád to samé: v msconfig zrušit zaškrtnutí u souvisejících položek, v regeditu smazat všechny položky se slovem BitDefender, smazat zbývající soubory pomocí unlockeru. Pak nový restart a případně dočistit, pokud by se nějaká úloha rozčilovala nad chybějícími soubory.

Jak píše tady Anarchist: http://pc.poradna.net/question/view/52533-odstranen i-bitdefender-9#re-53059
Pokud je to ve službách zastaveno, tak Start - Spustit, vypiš regedit. V okně pak vyber Úpravy - Najít. Vypiš bitdefender a najít. Postupně pak smazej vše, co souvisí s bitdefender ( po každém smazání větve "najít další"). Až to bude všechno, skončí to hláškou "Prohledávání registru sončilo". Pak restart.

Hmm tak mi vyjelo snad 100000 různých věcí a to si asi netroufnu z toho něco smazat, abych něco nezblbnul. :-/ Ono je to prakticky v podstatě vyřešeno, okno nevyjíždí a běžným způsobem mi to taky už nic nenajde. Takže díky moc za dobré rady a všem ostatním taky děkuju moc a moc!! ;-):-)