Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstranění BitDefender 9

Ahojky, prosím Vás, nevíte proč mi nejde smazat program BitDefender 9? Pokus smazat ho z "Panely nástrojů" --> "Odebrat programy" nevyšel. Pak jsem to zkusil smazat ručně ale u 4 souborů se ukáže hláška "Chyba při odstraňování souboru nebo složky" a že prý soubor s příponou "dll" nejde smazat. :.(

[mod]upraven nadpis (Zarniwúp)[/mod]

Jak píše tady Anarchist: http://pc.poradna.net/question/view/52533-odstranen i-bitdefender-9#re-53059
Pokud je to ve službách zastaveno, tak Start - Spustit, vypiš regedit. V okně pak vyber Úpravy - Najít. Vypiš bitdefender a najít. Postupně pak smazej vše, co souvisí s bitdefender ( po každém smazání větve "najít další"). Až to bude všechno, skončí to hláškou "Prohledávání registru sončilo". Pak restart.