Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekompletní balík z Alza.cz

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli už se vám někdy stalo při nákupu na tomhle "eshopu" že vám nebyl dodán kompletní balík??Objednal sem si komponenty na pc,vše přišlo v balíku až na GK přitom je na faktuře a zaplatim sem za kompletní balík přepravci,ale chybí tam ta GK :( už sem psal mail na alzu bo telefon není dostupný tak sem zvědavý!!!a taky hodně nasr....ý!!a V MÝCH OBJEDNÁVKÁCH MÁM PŘEDÁVÁME PŘEPRAVCI a to už mám nekompletní balík doma,nechápu co to je za bor.l!!
Změna předmětu, původně: Alza.cz!!!! (L-Core)

V každém dobrém e-shopu je příprava zboží k odeslání zaznamenávána - jak do systému (PC) kudy která položka projde, tak potom na kamery, jak probíhá samotné zabalení a předání k expedici. Přecejen ti baliči jsou často nekvalifikovaní a teď před Vánoci to navíc ještě dělají brigádnící a ve stresu. Čili by Alza měla najít důkaz (záznam) o tom, že balík odcházel kompletní. Na tobě je zjistit a případně zdokumentovat případná poškození balíku - ať při převzetí, nebo bezprostředně po něm.

Vyřešeno!!! :))8-) po jednom e-mailu a později hovoru pro zrychlení hledání příčiny,mi přišel tenhle e-mail
Velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.

Vaše objednávka byla rozdělena do dvou balíku 4148292???? a 4148292????.
Druhá část zásilky byla expedována přepravní společnosti PPL a bude Vám v co nejkratší dobu doručena.

Jako kompenzaci za vzniklé komplikace bychom Vám chtěli navrátit dopravné v částce 150 Kč s DPH.
Pokud budete souhlasit prosím o zaslání čísla účtu, na kterou Vám bude částka proplacena.

Ještě jednou se Vám velice omlouváme.

takže spokojenost....a u alzy budu nakupovat vesele dál není to tak spatny shop jak se všude píše ;) takže snad zítra už to pc doskládám :)

třeba to někdy někomu pomůže až bude googlit jako já :) já nic nenašel :-):)) ,ale další nespokojený zákázník může být v klidu když si tohle přečte a bude vědět na čem je,seriozní přístup a jednání od společnosti alza i když některé ohlasy nejsou moc dobré,hlavně u reklamací (doufám že ty se mi vyhnou obloukem!!) dobrou noc

tak vis co, ono za prvy nekdy narazis na cloveka, kterej proste neni ochotnej a nekdy si lidi vymejslej, trochu problem v CR je, ze tady dost lidi chytraci a pak se stane, ze nekomu, kdo ma nezavineny problem nepomuzou. Jinak v Alze jsem reklamoval hodnekrat a vzdy k plne spokojenosti, hlavne ale rikam, pokud vim, ze to opravdu neni na me strane, nenechat se odbyt a volat a pripadne psat emaily vys (reditel firmy atd.), temer vzdy to v jakemkoli obchode zabralo, vlastne jedinnou negativni zkusenost mam s CZc.

no flashka v gumovym pouzdru (Patriot), oddelana behem 14 dni, pouzdro bylo z nevhodneho materialu, evidentni vyrobni vada a tvrdili v CZc, ze to dali k posouzeni oficialnimu servisu a ty to neuznali, ovsem to me je jedno, ja mam kupni smlouvu s CZc, nepomohlo nic, jenze soudit se kvuli nejakym trem - ctyrem stovkam, proste jsem to vzdal, ale na CZc si to pamatuju a zatimco driv, pokud meli stejnou cenu CZc a Alza, jsem daval prednost CZc, dneska davam prednost Alze nebo Alfe.

:D hele ja pracoval na Alze na Vanoce...a mas pravdu...ja se kolikrat divil a rikal si kolika lidem neco neprijde...je tam hroznej bordel tuna lidi co moc nevi co delat kam co davat...kontroluje to jeden clovek ...a to jsi ty...takze kdyz si reknete...hm grafika neni(treba neprisla jeste atd) tak to tam hodite na hromadu(nekompletni)...jenze pak tam prijde havadko co to vezme a hodi na zabelni :D

Buďme realisti: je před vánoci, největší šrumec. Podle mě tam teď balí všechno, co má ruce a nohy. A chyby se stávají, důležité je, aby se k nim obchodník postavil čelem, což se v tomto případě stalo. Že to (možná) trochu zakamuflují aby to vypadalo jako že se "nic nestalo" je víceméně nepodstatné.

P.S.: a ten zelený skřet mě taky sere. :-)

Mně dneska ráno definitivně kleknul adapér k mobilu. Pískal jako šílenej, až mě probudil a baterka nenabitá. Volal jsem do servisu, jestli můžu poslat třea jen adaptér v krabici od telefonu, tak prý ne, musím poslat i telefon. Telefon má root, alernativní ROM a vracet to do původního stavu kvůli nabíječce se mi úplně nechtělo. Objednal jsem si novou v Alze s tím, že si ji hned vyzvednu v Holešovicích. Nejdřív jsem čekal 15 minut abych mohl zaplatit u automatu a potom dalších 45 u výdeje.