Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Guard

Dobrý den potřebuji si aktivovat finkci steam Guard ale nevím jak nikde jsem nenašel jak to aktivovat . Prosím díky za radu

Ahoj,
kdysi stejný problém.. stačí vyplnit o osobě informace na profilu steamu...poté se vám ukáže ,,plná" verze vašeho nastavení steamu... kde si pod záložkou účet nastavíte steam guard :) pokud tohle nezabere tak ještě přeinstalovat steam:)
Hodně štěstí

Ahoj, mám takový problém... Zkoušel jsem se na steam přihlásit z jiného počítače, a asi jsem něco zpackal, protože, když s chci přihlásiz z mého, tak si myslí že jsem na jiném, a a všechny hry z knihovny co mám koupené chce aby jsem si koupil znova.. a píše je tam jako hry uživatele... xxx/Mě/xxx... když jsem na mém účtu. Zkoušel jsem hledat, alee nevím co s tím. Mohl by mi někdo pomoci ? :/ Nevím ani s čím to souvisí, jestli se změnou e mailu, Steam guard, nebo s něčím jiným. :/ děkuji.

Nick a heslo znáš? E-mail, který používáš na Steamu také? Pak nemůže být problém, dojde ti na něj kód pro autorizaci dalšího PC.

Pokud ses na svůj účet z jiného PC přihlásil, nemůže to po tobě znova chtít kupovat hry, ty jsou svázány s účtem (nick/heslo) a ne s počítačem. Možná nějaký dočasný problém na Steam, zkus restart PC či chvíli počkat. Pokud bude problém přetrvávat, napiš na support.

Zdravim chci se zeptat kupoval jsem si 10euro do CS:GO na skiny, a když chci koupit tak mi to piše co si že až za měsic s můžu koupit skin, to je blbost ne ? Mam nově steam cca 6dni nevite někdo jak to odblokovat ? Diky za radu