Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno asi rozbité Pc

Dobrý den, mám ještě jeden dotaz. Jednoho dne jsem měl zaplý počítač a najednou se vipnul, nemohl jsem ho zapnout tak jsem vitáhl kabel ze zdroje párkrát zmáčkl tlačítko start a rozběhl se a od té doby to takhle musim dělat pokaždé když ho chci zapnou. Příčina byla nejspíš ta že elektrárna poslala víc šťávi než normálně. Tak jestli by mi někdo neporadil co stím. Předem děkuji za odpověď.

Příčina byla nejspíš ta že elektrárna poslala víc šťávi než normálně

Co že ??? Prosím o důkladnější vysvětlení

Jinak na vině může být zdroj /asi nejpravděpodobnější varianta/, základní deska atd.

PS. Počítač se vypíná s ypsilonem, rovněž kabel se také vytahuje s ypsilonem :puff: