Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na úpravu hlasu

Ahojte, předem se omlouvám, že zas otravuju s pitomostí, ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo prosím vás nevíte o nějakým jednoduchým, pokud možno českým programu, kterým by šlo všelijak měnit hlas. Jako že bych si nahrál nějakej text a pak ho mohl všelijak měnit. Jestli někdo o něčem víte, budu vděčen za jakoukoliv radu. Děkuju moc.

Co Audacity?
audacity

Audacity je volně dostupný zvukový editor a rekordér. Audacity je freeware, který je šířen pod licencí GPL. Program tedy můžete využívat pro osobní nebo podnikové účely, dále jej šířit, nebo upravovat. Tento zvukový editor a rekordér můžete využívat pro Windows, Mac OS X a GNU/Linux. Audacity vám umožňuje přímé nahrávání zvuku, převod nahrávek z pásků a desek do digitálního záznamu, editaci zvukových souborů ve formátech Ogg, MP3, AIFF a WAV, změny rychlosti a ladění nahrávek, stříhat, rozdělování a míchání nahrávek a mnoho dalšího. Program je vybaven velkým množstvím efektů, jako je Echo, Delay, nebo tremolo, rozumí si také s paginy VTS (Windows) a LADSPA (MacOS, Linux).

Tento freeware si přes svou funkcionalitu zachovává velice jednoduché a intuitivní ovládání. V programu je k dispozici čeština, navíc, najedete-li kurzorem myši na některou z nabídek ovládacího panelu, zobrazí se vám v levém dolním rohu její popis.

To co chceš budou ty efekty.

Na základní úpravy zvuku bohatě stačí. Pokud umí navíc loadovat VST(což nevím jestli ac zvládá), tak to musí být, za tu cenu, jedna radost. Holt ne každej si může hnedka dovolit Cubase (jen aby si trošku poprznil mluvený slovo.)