Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám vadnou grafickou kartu ???

Zdravím, mám graf. kartu MSI R7850 1GD5/OC a monitor LG IPS224 zapojený přes hdmi k pc. Předem upozorňuji že vyhlazování, morfologické filtrování atd. mám zaplé v Catalystu na max. Když hraju hry jako např. Sleeping Dogs, Guild Wars 2, tak se okraje textur nebo jak bych to nazval, jakoby pohybují a okraje jsou takové zubaté a právě ty zoubky se pořád třepají (nejvíc je to poznat když jdu k nějakým schodům atd). Pozor, pohybují se jen když se svou postavou chodím. Když stojím je to celkem ok. Na ulož.to jsem nahrál dva obrázky ze hry
Guild Wars 2. heslo: pchelp

guild-w…..creen2-png
Na tomto obrázku je moje postava stojící na dřevěných deskách. Všimněte si zubatých okrajů textury desek na kterých stojím.(samozřejmě, hýbající se zoubky neuvidíte, je to jen obrázek, lépe poznat by jste to mohli na videu ale lepší než nic)

guild-w…..creen1-png
Tady stojím na těch samých deskách ale okraje textur jsou stáhlé a nejsou moc zubaté. Kdybych otočil kamerou, okraje by se zase roztáhly a byly by zase zubaté.

Je tedy grafická karta vadná a uznají mi reklamaci, nebo to jde nastavit jinak než v CCC ??? Potřebuju to nutně vědět, jinak bych zbytečně vyhodil svých 4000 Kč které jsem do té karty investoval.

no jo vypadá to že nemáš zapnutej antialiasing (vyhlazování), zkus ho zapnout přímo v nastavení hry, pokud to v CCC máš nastaveno a hra to neakceptuje tak to je asi normální, taky mi to dělá u některých her, možná zkus jiný ovladače, máš CCC 12.11 (beta8?), ale jako je to spíš softwarovej problém, určitě ne vadná grafika.

je to verze: 8.0.903.0

to nevím co je za číslo, pokud máš ale CCC 12.11 tak je to beta a poslední beta8 byla uvolněná asi před týdnem a špatný to není u HD7xxx ty poslední bety zvyšují výkon, ale nemaj whql certifikaci, protože nejsou úplně dodělaný a nějaký bugy tam můžou být.

To není g.kartou, nýbrž -
(tedy pokud jsi kartu samo doma netaktil)
1. optimalizací her
2. monitorem - jak dalece umí elektronika monitoru toto zamaskovat
(koupil sis 22" IPS LG IPS224V, pokud by si kupil LG LG IPS235P, byl by si na tom o poznání lépe)