BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Na netu je dost tutoriálů, např.
loopdemo2.html
no já už jich prohledal celkem hodně a to co potřebuji jsem nenašel... a nepotřebuji aby se pozadí automaticky pohybovalo, ale aby se pohlo pouze pokud objekt (třeba auto) jakoby vyjede z obrazovky. Ale díky za ochotu :)
V té ukázce co jsem ti dal, je vlevo zelený trojúhelník (PLAY) a vpravo červené kolečko (STOP). Takže pro někoho, kdo dělá ve flashi (tím myslím tebe) by snad neměl být problém, místo tlačítek přiřadit událost, pokud objekt dosáhne okraje obrazovky, spusť PLAY a pokud se objekt vrátí na střed obrazovky, stiskni STOP.
Každá věc by se měla učit postupně, ne hned po první lekci chtít naprogramovat Dooma...
děkuji moc :)
Není to myšleno nějak jízlivě, ale pokud se to učíte ve škole, tak co se zeptat učitele. Bohužel neporadím, protože tomuhle nerozumím.
no pravě to je problém :D učitelka nám řekla, že ona v tom moc dělat neumí, tak ať si to zjistíme na netu :D
Tak to je dobrý, učitelka něco vyučuje ale vlastně to neumí. K tomu není co dodat.
no šak to je uroveň ;)