BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Mám už dlouho všechny tři produkty (a.k.a. Photoshop, Illustrator a InDesign) a jsem nadmíru spokojen. Platit imrvére Adobe se mi opravdu nechce... Jediná věc, co mi chybí, je absence automatického převodu bitmaty do křivek (podle zadaných parametrů).
K tomu na *pdf trvalý PDF-XChange Editor Plus (a.k.a. Acrobat), něco přes tisícovku. A na video (a.k.a. Premiere) trvalý (Sony) Vegas, občas bývá za 20-25 dolarů na Humblebundle.
Audio (a.k.a. Audition/ex. Cool Edit Pro) moc nevyužívám, postačují mi nástroje obsažené ve Vegasu nebo je k dispozici zdarma Audacity.
A tím pádem mám celý (mnou použitelný) obsah Adobe pořešen - za zlomek ceny.