BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jestli máš slabý (nekvalitní) signál, tak ani silnější anténa nemusí pomoct.
Neuvedl jsi žádné informace - v jakém pásmu wifi vysílá, jaká je vzdálenost od AP, jakou máš anténu a router, prostě nic. Tak co chceš poradit?
Nemám žiadny router na dome, čiže nemáme žiadne informácie ohľadom týchto technických vecí, ide o cudziu wifi. Je to vlastne rekreačný dom a čiže teraz neviem zistiť ani hocijaké iné detaily, lebo sa na to wifi neviem momentálne pripojiť, keďže bývam inde...
Jednoducho mi stačí napísať, aké veci na zosilnenie wifi sa zvyknú kupovať a ja sa už nejak zariadim podľa toho. Signál nie je nekvalitný, je len niekedy mimo dosah (jedna, max. 2 paličky, zvykne to teda padať občas).
nepíšeš jestli jde o slabý signál providera, ochotného souseda nebo kradeš cizí signál, který za měsíc nemusí být k dispozici.
nejspíš bych to viděl na zapojení:
- přijímací ap se směrovou anténou, někde za oknem kde je jakž takž signál
- z něj kabel do wan vstupu domácího routeru (např wr741nd)