BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Tak v příkazovém řádku (cmd.exe) bycj nejprve spustil ping na tvoji výchozí bránu (router). Můžeš k němu připojit příkat -n 500 pro 500x zaslání. Pak podle počtu zrát paketů můžeš zjistit, že je chyba opravdu buď u tebe nebo v routeru.
Pokud máš druhý PC, propoj je spolem a zase dej ping. Pokud budou pakety chybět, tak bude chyba u tebe v PV nebo kartě. Aby si zjistil jestli je vada v HW, spust si nějaké live-cd (třeba SLAX) a zase zkus ping. A jestli budou zase výpadky, tak bude špatná síťovka.
To je taka napoly diagnostika. Navyse nedefinuje o aky druh pripojenia sa jedna. Icmp protokol moze byt na sieti kludne blokovany (je to zverstvo, ale robi sa to).
Tazatel dodal prilis malo informacii, aby sa mu dalo fundovane odpovedat.