BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Slabym zdrojom to nie je urcite. Ten by sa prejavil chybami a padanim.
V AMD Overdrive sa dá nastaviť, o koľko viac (alebo menej) prúdu môže karta odoberať oproti štandardnému nastaveniu - to je tých 20% (v postate to znamená 120%).
Pozri si, akú má taktovaciu frekvenciu (GPU clock a Memory clock) v záťaži, napr. pri Furmarku. Ak to bude 880 a 1125 Mhz (alebo to čo máš v tom Overdrive nastavené), tak je to OK.
Mozna mas v nastaveni ve windows dane ekonomie energie na maximum