BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Toto značení se používá jen u procesorů AMD (dříve i Cyrix). Je to tzv. Performance Rating, číslo udávající freekvenci na jaké by musel běžet srovnatelně rychlý procesor od Intelu.
imho tam chybí něco jako "kdysy" nebo "jako klasické pentium", dnes už to neplatí, když jsou Corové a PentimM... dnes je to spíš poměr mezi jednotlivejma AMDéčkama.
Ano, máš pravdu (měl jsem večeři na stole tak jsem to nechtěl rozmazávat). Četl jsem onehdy teorii, že je to nějaký poměr vztažený snad vůči AMD K5-100 nebo tak něco... A někdo to nazývá Pentium Rating, někdo Perormance Rating... byly kolem toho dost hádanice.
http://www.svethardware.cz/art_doc-75316DFB439E7E04 C1256C8F0045AED7.html?lotus=1&Highlight=0,Zna%C4%8D en%C3%AD,procesor%C5%AF,AMD