BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
tohle je spíše na herní poradnu.
Nicméně:
* zaplatit musíš (většinou) více, než je aktuální průměr.
* minimální cena je většinou 1 USD/EUR
* klíče se ti zpřístupní po zaplacení, dokonce se dá zaregistrovat mailem a pak máš něco jako "malý Steam", podobně funguje např. GoG.
* balíčky se střídají nepravidelně.
Ano, pro odemknutí celýho balíčku musíš zaplatit minimálně průměrnou cenu (raději o pár centů víc, pro jistotu). Pokud chceš jen základní nabídku her, stačí zaplatit 1$. Já obvykle zaplatím ten průměr, i když teď jsem za Alan Wake zaplatil poprvé jen to nutný minimum - tedy 1$
Po zaplacení ti to vygeneruje klíče na Steam.
Děkuji moc oběma. :)