BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Cenový rozdíl mezi AP a routerem je jaký? Router lze nastavit jako AP, AP routovat neumí. Čili kupte router.
router dost často fungovat jako AP neumí, předpokládá to vypnout DHCP server. Čili koupit klidně router, ale takový, co umí i AP režim.
Měl jsem za to, že AP režim je obecná dovednost těch škatulí.
on to není ani tak "režim" jako spíše "tweak" spočívající ve vypnutí DHCP a nepoužití WAN portu. Vyloženě AP režim má jen mizivé procento routerů (uměl to např. Wl-500b/g/gP), kdy se WAN port přiřadí do bridge k LAN portům a vypne se DHCP server. A naopak jsem už zažil některé levné routery, které neměly možnost vypnout DHCP server (a tím pádem jsou pro účel AP nepoužitelné).
Jo, tomu rozumím, vím, v čem to spočívá, jen s tím, co uvádíš:
jsem se nesetkal - nicméně mé zkušenosti s routery jsou velmi povrchní (když to musím nastavit, tak to s vyžitím Google nakonec udělám), zatímco Tvoje jsou jak známo skutečně obsáhlé. Čili mi nezbývá, než ti věřit. Díky za rozšíření obzorů.