BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
1.
Takže ty chceš něco, co automaticky rozezná a pojmenuje jakoukoliv hudbu, hrající kdekoliv? Buď bys musel mít audio databázi všech skladeb světa v PC (ani teoreticky nepředstavitelné) nebo by taková aplikace musela mít k takovéto databázi online přístup (prakticky nemožné).
Jinak, názvy jednotlivých skladeb ve hrách ze zjistit dají offline, třeba v manuálu, na stránkách výrobce hry (možná vyšel OST) či na fórech.
2.
Pokud jde o dolování informací, jsou-li přiloženy ve formě IDtagů, tak to dokáže spousta aplikací, ale jen tehdy, pokud buď danou skladbu v ní přehráváš nebo pokud ji nějak označíš. Že by to šlo nějak samo, viz MM.. A ne všechno je otagováno.
1. o shazame si pocul? www.shazam.com
Ne.
Zvládne to program "Recognize Music Yourself". Má free licenci, ale není téměř k sehnání.
Kde jsi tu aplikaci našel nebo hledal jen info pan google nic neví :D