BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Funguje to uplne stejne ako mobil. Takze v zahranici = roaming = 100x drahsie. z toho dovodu sa informovat u mobilneho operatora a vybrat si nejaky specialny tarif pre zahranicie, alebo si nieco kupit priamo v chorvatsku nejaky prepaid ak sa da, ja neviem mozno sa neda.
Děkuji :D
Este v zavislosti od toho jaky mate mobil, a jaky tarif v mobile, sa k tomu moze dat prikupit nejaky datovy tarif (priamo do mobilu) a novsie chytre mobily niektore vedia urobit aj wifi hotspot (z mobilu) alebo sa da prehliadat internet priamo v mobile. Takze ak mate chytry mobil tak by som sa isiel opytat svojho stavajuceho mobilneho operatora ze co sa da priplatit pre datove sluzby v chorvatsku a kolko to bude stat, na mesiac (ne na 2rocnu zmluvu, citat co podpisujete, resp. nic nepodpisovat len aktivovat dodatkovu sluzbu ktora sa da zas deaktivovat o mesiac, k tomu ani netreba nic podpisovat snad).
Alebo ak idete do hotelu tak sa informovat ci v hoteli neni wifi a kolko to stoji na den apod, niektore hotely maju wifi v cene.