BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
ip adresu tvého tajného routeru máš na štítku zespodu, i přihlašovací údaje.
vlezeš do wireless menu, nastavení security. můžeš zkusit jen wpa.
zabezpečení wep je proti sousedům neúčinné.
lední brtník musí vědět víc než my, když píše, že ip adresa je na štítkuů. Třeba na mým routeru není. Navíc je paradox, že píše "tajný router", což poukazuje, že router nezná tak jsem z roho zmaten.
Souhlasím, že u WEP se dá jednoduše zjistit heslo.
Tak na hodne routerech to napsane je, ale ber to klidne jako eufenismus. Proste to nekde napsane je, bud je to napsane zespodu na routeru nebo je to napsane v manualu routeru nebo v pripade meho Linksysu je to napsane ve FAQ na webovych strankach Linksysu, ale proste nekde to je.
m: pokud jsi z toho zmaten, vem si prášek a nekomentuj nesmysly.