BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
dělá to na wifi všem doma?
pravděpodobně chcípá napájecí adaptér.
Áno robí to na všetkých zariadeniach v domácnosti ,ale napájací adaptér to nieje pretože na wifi sa dá napojiť po odpojení ale len manuálne a potom tam už píše iba obmedzené pripojenie .Po reštartovaní routra sa zariadenia automaticky pripoja ale znova len na tých spomínaných 10 až 15 minút.
to bývá nejčastěji příznak odcházejícího adaptéru. ale už se opakuju.
Router sa nereštartuje automaticky ale treba to urobiť manuálne.Pokiaľ to neurobím ručne tak to nejde.
Mas malu kvalitu signalu na pocitaci, preto sa ti odpoji.
Daj si pocitac na ine miesto, alebo vyskusaj upgradnut ovladac wifi karty.
Kvalita signálu je skoro plná okolo 85-95% (od routra som asi na 5 metrov bez steny ).
Naozaj myslis kvalitu signalu a nie jeho silu?
Bohuzial sa dost tazko urcuje "co je co" ked ovladac/utilita neukazuje obidve hodnoty naraz, ale iba jednu z nich, navyse ked aj sila signalu je v jednotkach percent namiesto toho aby bola v jednotkach dBm.