idea: http://brtnik.bloguje.cz/img/zesilovac_tvarovac.png
vycházel jsem z toho jak píšeš - zadávat kmitočty do programu na pc, výstup ze zvukovky. zadáním v programu zároveň můžeš volit i určité kmitočty, které bys jinak dodržel stabilní těžko.
signál ze zvukové karty bude nevím jak velký, s jakým průběhem, proto je tam vstupní komparátor, citlivost je nastavená odpory r2/r1, hystereze r4/r3.
protože chceš nějaké elektrody přikládat na pokusný objekt - a signálová zem pc je přímo spojena s uzeměním/nulákem rozvodné sítě, pacient by ti za tak kvalitní uzemnění asi nepoděkoval. z krajních pinů usb výstupu je proto napájena jen vstupní část převodníku, mezi zbytkem desky je vložen optočlen.
kvůli předpokládanému napájení 9v jde použít jen řada cmos4000. aby utáhla indikační ledky (typ nízkou spotřebou 2ma) je použit budič 4049. zatížitelnost cmosů jde zvýšit paralelním zapojením hradel, dvě snad stačí. je použíto můstkové zapojení - při střídě signálu 1:1 nemá stejnosměrnou složku, nebo klidový stav kdy skrz testované morče neteče nic.
výstup na pacienta je na svorkách označených "pokusné morče" mezi out a out_neg, pro zrušení můstku stačí zapojit jeden výstup přímo proti zemi=gnd. pro optické ověření funkce je na výstupu dvoubarevná ledka pro obě polarity.
gnd není nikde spojena se stranou pc - elektrické oddělení naznačeno čárkovanou čarou.
poslední částí obvodu, která se mi vůbec nelíbí, je indikátor podpětí. je použita reference i oz s nízkou spotřebou. fetový tl061 má špatné výstupní vlastnosti (poměrně velký úbytek), proto předpokládám jako indikační led "7v5" nějaký modrý svítivější typ (dnes asi za 6kč) taky s vyšším úbytkem. hlídání podpětí má nechutně mnoho součástek, ale neznám vhodný šváb pro tuto funkci a nechtělo se mi hledat.
pokud by i na straně 9v napájení měla být regulace napájení, doporučuju hledat nějaký nízkopříkonový low-drop regulátor.
sorry za pozdní reakci, tento týden nebyl čas.