BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pěkně popořádku - internet fungoval? Proč chceš nastavovat síť? Síťová karta je v systému korektně nainstalována?
nene, sem na koleji, kde mame internet tak zašifrovanej, že abych ho rozjel je potřeba ho nastavit v tom nastaveni adapteru, ale tam semi nic nezobrazí
Pravy klik na sietovku - vlastnosti a tam mas nastavenia TCP/IP (IPv4). IPv6 mozes pravdepdobne deaktivovat.
na internátoch je nie zriedkavý zvyk, registrovaná MAC adresa adaptéra,
zvyčajne podpišeš zmluvu o pripojení a vyplníš niekomu kolonku, zaplatiš obyčajne polrok dopredu a dostaneš nejaké čísla: "NETMASK" , "IP" , "GATEWAY", "DNS" , prípadne ešte údaje o "PROXY" a heslo
Samozrejme internátov je strašne veľa a tak varianty existovať budú.