Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak pracuje automatická regulace výkonu a přelaďování kanálu u WiFi (TPC)

no WSVR je vpodstatě 1/odraz, k počtení : http://www.telefon.unas.cz/anteny/wifi.htm
takže jeden z nejdůležitějších parametrů hodnotících pasivní část anténího systému. Když jsem sezabýval výrobou antén ,ladily se antény, nebo celé systémy na WSVR 1,2-1,6, což zaručovalo parametry které je možno odečíst v tabulce na odkazu. Ononezáležíani taknatom kolik dodá koncový stupeň, alepředevšímnatom kolikz tohotovýkonu jesystém schopenvyzářit do eteru.
Třeba pro WSVR=2 se vyzáří cca88%, při WSVR=3, jen 75% výkonu.Zbytek se spotřebuje na ztráty vzniklé odrazem v systému, tedy jeho pasivní části.Tím vzniká chybovost díky stojatému vlněn.
Takže vevýsledku není jedno jak kvalitní anténu použiji. Jak anténa může systému prospět, tak ho také může zabít. Takže bychdoporučoval vidět nejenvyzařovací diagram ale rovněž diagram WSVR,protože ten když nebude v celém pásmu vpodstatě rovný +-0,3 tak se může také stát, žesystém nebude na některých frekvencích použitelný.
Takže řešení výkonu má smysl teprve tehdy, když je systém špičkový. Protože na šmejdu to nedáš nikdy dohromady. S anténami WSVR 1,2 a ziskem 24dBm (parabola), lze udělat spoj v čistém terénu na 30kM...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny