BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zkus ten příklad naskenovat/nafotit nebo napsat třeba v Malování a sem to vlož jako obrázek.
Prvy krok je dat ich na spolocneho menovatela (spodok zlomku), potom mozes scitat citatelov (vrch zlomku).
Jak ich dan na spolocneho menovatela ta mali naucit v tej skole kde asi chodis spavat na hodine, kazdy zlomok sa da "rozsirovat" sposobom tym ze vynasobis vrch aj spodok stejnou vecou, t.j. x/y = (x*neco)/(y*neco), takze si kazdy jeden ten zlomok rozsiris o tu vec ktora tam v menovateli neni, aby mali vsetky spolocneho a potom scitas citatelov (vrchnu stranu)
Postup si už dostal, výsledok si môžeš overiť: a^2/(1-a^2)