BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Takovych programu je spousta, ovsem dobry program na to neni zadny, jednoduse proto, ze je to nesmysl, mazanim slozek ani registru se pocitac nezrychli. Problem je jinde, bud ho musis spravne identifikovat sam nebo to dat doruky nekomu, kdo to dokaze.
Většinou za to může zapráskaná karta msconfig - karta Po spuštění. Taky trojanóza.
win xp-win7: správce úloh - procesy
musí jich být příčetný počet a měl bys vědět, k čemu jsou. proto jde v nastavení zobrazit sloupec s úplnou cestou a taky popis.
jde to setřídit podle sloupce vytížení %cpu, dole zatrhnout "procesy všech uživatelů"
správce úloh ve win8 je k ničemu, je nutné použít normální program, třeba ms process explorer, ale ten není určen pro úplné lamy.
to, co chceš jedním klikem "čistit" ty, je placebo pro čtenáře jaknapočítač.