BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Řekni adminovi o instalaci těch her.
Pokud ti to nepovolí, tak se nediv, na cizích PC máš dělat jen to, co ti vlastník/provozovatel těch počítačů dovolí.
A nebo hraj hry, ktere nejsou tak blbe, aby se instalovaly do program files, ale mohou bezet jen z uzivatelskeho profilu. Treba Minecraft.
1. Spouštíš hru(A) nebo instalaci(B)?
2. je možné hru spustit jednoduchým přesunutím z místa instalaca ne jiné médium a na jiném pc takto spusit?
3. Umí školní PC bootovat z externího DVD nebo disku?
Já to dělám tak, že si na flashku nahraju potřebné soubory z Program files. Mám tak ve škole například Silent Hill 1, Minetest, Minecraft, Torchlight a Penumbra Overture
Minecraft nema v programfiles co delat, ten je nekde v uzivatelskem adresari a i veskera data jsou v uzivatelskem adresari
Jsou hry, treba World of Warcraft (tebou zminovane vetsinu neznam), ktere prenest jdou, ale provadeji zapisy do registru a do bez administratorskych prav nemusi jit. No a pak jsou hry, ktere se musi instalovat (nemusi to byt nutne program files), ktere proste bez admin uctu nelze provozovat.