BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
ked ti program zmrzne, mas dve moznosti:
1. cakat ci sa znovu nerozbehne (malo rpavdepodobne, je 90% sanca ze budes cakat do aleluja)
2. nasilne ho zavriet (vid bod c.1) a je 50% sanca ze o data prides - v zavislosti od toho, ci ich ten program uz stihol niekam zapisat alebo nie.
Kedze kasles na zalohovanie a priebezne ukladanie ocividne dolezitych dat, mozes si pogratulovat k vlastnej blbosti.
Není třeba mi připomínat, že je to moje blbost, dobře to vím! Vždy průběžně ukládám, ale dnes jsem se do toho nějak zabral. Nicméně se po restartu ukázalo, že se vše ukládá průběžně...
ono preistotu si prescanuj disk pomocou HD Tune, cely povrch, ci nemas vadne sektory. To by mohlo vysvetlit to cakanie presypacie hodiny. Ono ak uz take nieco nastane ze to len presypacie hodiny ukazuje tak by som cakal kludne aj pol hodinu ci to nezapise nakoniec (ono to ma vsetko nejake timeouty)