BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
A jaké je zadání? GUI? Jaké operace má umět? Má mít parser matem. výrazů? Je možné použít nějaké knihovny nebo se má programovat od začátku?
Pokud to budeš programovat "od píky", jedná se o spíš o piplačku, než o něco těžkého.
Small Basic neznám, ale před lety jsem něco podobného dělal v Javascriptu.
Udělal jsem si třídu komplexní čísla s dvěma vlastnostmi reálná a imaginární část, metody byly absolutní hodnota,goniometrický tvar a snad ještě další.
Funkce na základní binární operace se musí udělat podle školních definic, vstupem by byly dvě instance komplexního čísla, výstupem výsledná instance.
Např. součinem komplexních čísel (a,b) a (c,d) je komplexní číslo (ac-bd,ad+bc), kde vždy první složka je reálná a druhá imaginární část.