BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Když to nepoznáš, tak je určitě nepotřebuješ.
Ja je chci i co se týče kvůli vzhledově. Nechci být za trotlla, až si to před nim budu zkoušet a nepoznám to :D
Trotl s originálem nebo fejkama, to je jedno. Vhodný doplněk je fejk nějakého módního oblečení, hlavně musí být o pět čísel větší než ty.
Tak nech ti to povie on ze jak to spoznas, alebo nechapem co si kde chces skusat. Alebo si zober so sebou toho mudrca kamarata ktory vsetko spozna.
Pytas sa ci spoznas totalne zlu frekvencnu charakteristiku od inej totalne zlej frekvencnej charakteristiky. No, zavisi od toho jak zle ju ma ten fejk a ci ju ma stejne zle jak nefejk, on logicky neexistuje len jeden fejk.
Zkus pohledat, je tam toho dost.
Nech si doložit doklad o nákupu ještě před uzavřením kupní smlouvy.
Pokud je k dispozici autorizovaný servis, určitě se můžeš doptat tam, zda to lze nějak ověřit.
Díky moc za vaše opdovědi :)