BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
gsm: je teď éra těch korunových operátorů, ideální důvod ke změně.
ať se zeptá všech návštěv, jaký mají v jeho baráku signál (o2, tmobil, vodouch).
podle toho ať si vybere nového operátora. dnes už nabízí i data, čili omezen nebude.
wifi: cienta musí pochopitelně vystrčit ven, někde pod převis střechy. proto se dělají outdoor provedení panelových antén nebo klientů (např. nanostation).
Bez znalosti situace, tedy kde přesně jsou umístěny (případně kam nasměrovány) anteny jak souseda, tak společností, které poskytují konektivitu, k tomu nemůže nic říci ani odborník ani laik.
Je to podobné, ako keby si oblepil chalupu (steny a strop) alobalom kvôli prechodu infra žiarenia IN/OUT na ktorý by nalepil izolačný, fasádny polystyrén. Okná by pokovil nano vrstvou tepelne spracovaného horčíka. Pche. Dôkladná ochrana paranoikov pred dronmi vybavených termokamerami z nepriateľskej NSA. Ešte na hlavu ukuť prilbu z mosazi, kvôli eliminovaniu telepatie....
Už armatúra železobetónu v stropnej doske mierne zhoršuje signál.
Je to bezny pripad zatienenia signalu.