BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ty jsi ho mel nechat alespon tri dny vyschnout a ne ho po dnu zapinat.
Utopený mobil sa dava (bez baterky) do nadoby s ryžou na 48-hodin.
Asiaté sní rýži a opraví elektroniku?
Nikoli. Rýže je nouzová (ale dobrá) nahrážka za silikagel, který obvykle v domácnosti nemíváte.
A myslíte že bude fungovat? Když ho ještě nechám schnout? Proč nemá signál?
Pokud jsi v něm nechal baterii, tak už asi fungovat nebude. Zásada je okamžitě vyndat baterii, rozebrat a vysušit. Jinak to sežere spoje.
Baterie byla celou dobu venku
Vymočiť v destilovanej vode. Sušenie s odstredním pri 40°C je náročné...
Raději v lihu. Ten vytěsní vodu a snadněji se sám odpaří. Ještě lepší je isopropanol, ale ten se hůř shání a je dražší.
Cistic brzd by mel postacit, tusim je to totez, cena cca 55 - 100,- Kc, navic diky baleni ve spreji usnadni samotne aplikovani. Lihem nedoporucuji, obsahuje dost vody a navic cukr, zanechava mapy.
jezefče, padám smíchy do kolen....
Vždyť já vim
jenom mi to v tu chvíli přišlo vtipný.