BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nechceš to vyskúšať ?
Tak ho dej na polici a poslouchej. Mohlo být i hůř, registrovaní mají možnost vložit anketku.
Je to celkem jedno. Jen bys měl mít střeďák a tweeter "v ose" uší (tedy je-li bedna výš, tak patřičně naklonit). Pokud má reflex zadní výfuk, musí být maximálně nějakých třicet čísel od zdi - jinak moc dobře nezabasuje.
Bedne sa nedavaju na bok z jednoducheh odovodu - ked sa pohybujes po miestnosti tak sa pohybujes vodorovne a ide o to aby bola stejna vzdialenost od vyskaca a stredoveho, ptz inac sa ti budu skladat fazovo otocene vlny z tychto 2 menicov a zrusia niektore frekvencie (a to sa bude este aj menit podla polohy posluchaca).
Ak ti nejde o absolutne hifi tak to je uplne jedno.
Ako uz pisal mif efekt basreflexu ale aj celkovo zvuk zavisi aj na tom ze jak je umiestnana bedna v miestnosti (kolko cm je to od zadnej steny a bocnej steny apod, ci podlozka rezonuje apod). Ale ak ti nejde o hifi tak to je jedno.