BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
zvyšování výkonu v interiéru přináší problém s nárůstem rušení díky odrazům.
všichni chcou wifim pokrývat ohromný počet pokojů, pater a půl zeměkoule k tomu. ale nikoho nikdy nenapadne připojit hrubý plánek jak je to asi velké, kde má vysílací tykadla a kolik místností je v cestě.
takže se můžem jalově vykecávat o počasí: jestli bude pršet, sněžit, nebo budou lítat berušky.
U nas zrovna prsi a frci uragan (padaju stromy) a vcera este "lítali berušky"
Ale nesnezi a lední brtníci su z toho:
3a7ef2d80b
Sprav si smerovú anténu z pozdĺž rozrezanej 2l pet láhve vystlanej alobalom "parabolu". Návodov je plno, pet fľaší je dostatok na trhu, aj použitých, zo "suchého bonga".