BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
čo znamená " prenos internetu z notbooku na obrazovku tv ", teda aby som to upresnil,
čo znamená " prenos internetu na obrazovku " ?
absolútne nechápem, je to nezmysel, podobne ako by sa dieťa opýtalo " akú farbu má elektrina "
...
Nechápu tvojí otázku, pokud chceš přes tv prohlížet internet musíš mít tv která to podporuje (asi SMART tv) a internet tam napojíš přes kabel nebo přes wifi, samozřejmě pokud tv má wifi, jinak pro propojení notebooku a tv se používá HDMI kabel.
Ty toho vieš asi menej ako ja o prenose signálu cez wifi.
Nechápu, proč to píšete sám sobě, když pravděpodobně to bylo určeno "Josephovi". Stejně jako on, taktéž nechápu, nač se ptáte a co si pod slovem: "Internet" vlastně představujete.
Možno som sa nepresne vyjadril, myslel som prenos internetového prehliadača z nt do tv cez wifi. Napríklad pozerám v nt poradnu.net a cez wifi ju sledujem na starom panákovi. Na to vraj slúži Miracast Dongle alebo Chromecast, ktorý zasuniem do hdmi portu v tv. Ide mi o skúsenosť, či je to pozerateľné a neseká to obraz.
Poskládat samohrajku. Dneska se to dá na AMD ITX udělat za pusu.
Hovor zrozumiteľnejšie, nevyznám sa v tejto oblasti.
vygoogli si mk802, má to hafo verzí.
ten sencorův element je jen wifi přijímač, zkusit by se to dalo, je to pár peněz. jestli to bude stíhat datový tok hd videa přes wifi - když to nebude přes zeď, pak snad jo.
recenze a komentáře nic moc.
když bude notebuk vedle, stačí vga nebo hdmi kabel, záleží co notebuk umí.
Plnohodnotné počítadlo na AM1 se SoC APU. Levná a hodně dobrá volba (výkon to má dostatečný, nežere to, Ubuntu na tom jede statečně). Nějaký dongl do TV je řešení pro idiota.
O tom mini pc se a netu do TV můžeš dočíst blíž třeba i tady - http://www.zive.cz/poradna/mini-pc/sc-20-cq-534476 /default.aspx?consultanswers=1 - snad ti to pomůže.
tech.ihned.cz Google_Chromecast
Pokud televize neumí přehrávat nějaké soubory (videa), pak řešení je:
1. Připojit počítač. Pokud máte notebook s HDMI výstupem, pak to jde propojit příslušným datovým kabelem.
2. "Samohrajka"! Tím slovem se označuje malá počítačová sestava na platformě IBM PC s co nejmenší spotřebou. Aktuálně AM1!
Problém řešení 2. je mimo nutného výběru komponent a najmě skříně a zdroje též instalace a nastavení operačního systému. V 90% je to nějaká linuxová distribuce, což vy nezvládnete, ani v případě YaSTu2, což je totálně klikací nastavovátko, na které ani klikátka, co mají redmonské zázraky, nemají