BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
WiFi do stolného PC v zásade nepatrí, plechová bedna a hromada káblov v zadnej časti vcelku spoľahlivo tienia anténu, takže Tvoja požiadavka na " kvalitnú wifi kartu" je slušne vtipný výrok.
Nevymýšlaj hlúposti pripoj to káblom, ak z nejakého dôvodu to nie je možné, použi nejaké zariadenie v režime klient, napr. alza.sk/tp-link-tl-wr702n , umiestniš to na miesto kde je signál v poriadku a naviac to nezaťažuje systém záležitosťami okolo pripojenia.
OEM značí že si operačný systém kúpil nie od Microsoft-u ale od sprostredkovateľa, výrobcu a lebo predajcu spolu s novým počítačom a iba pre tento konkrétny počítač, nesmieš túto kópiu operačného systému instalovať na iný počítač.
....
Ok,dik moc.