BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokud máš normální router, tak si zapni izolaci WiFi klientů (client isolation). Pak jeden druhého neuvidí.
Jinak to, kam se připojuješ by bylo možné vidět v případě, že klienti nejsou odděleni, pokud by někdo spustil na síti "sniffer" - program, který sleduje komunikaci. V případě banky by mu to nepomohlo, tam probíhá komunikace šifrovaně.
přesně tak, Facebook, servis24 a podobné stránky používají protokol HTTPS, neměl by ses ničeho obávat
Ti nabourávači v tom ale žádný problém nevidí. Dostanou se tam kam chtějí. Opravdu hlavně přes router je namístě velká opatrnost. Ty případy odcizení dat existují a je jedno jestli máš nějaké hpps nebo ne. Je ale pravda,že je ta pravděpodobnost malá,ale je.
ještě správně trefit ty podivná zkratkovitá písmenka, a bude to dokonalý FUD.
To je on:
Jo, když někdo zjistí přihlašovací údaje k účtu, ukradne majiteli certifikát a mobil, je problém.