BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zabezpecovat chces co a pred kym? Data bezpecne nie su na ziadnom free serveri, ptz lezia na nejakych pocitacoch nejakej firmy seznam alebo firmy google, a ta s tymi tvojim citlivymi datami moze aj vytapetovat verejne namestie v newyorku ked chce :). Za dalsie komunikacia medzi email servermi je tiez nesifrovana (a nezavisi to od nejakeho providera)
Citlive data mas pred poslanim zasifrovat, napr. aspon pomocou RAR s 10znakovym heslom, a az potom posielat nejakymi emailami. A samozrejme ze to heslo NEnapises do emailu :)