BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
jadro procesora je procesor. Ked mas 2 jadra tak mas akokeby 2 procesory.
procesor má jadra nato, aby vypočítal viac inštrukcií v jednom cykle. Teda ak sa procesoru predá nejaká úloha, rozdelí sa medzi napr. štyri jadrá a spočíta sa rýchlejšie, ako napr. v jednom..
Jenom bych dodal, že sama se ta úloha rozhodně nerozdělí, ale musí tak už být naprogramovaná. Pokud tak naprogramovaná není, tak poběží vždy jenom na jednom jádru.
Ano, to závisí od toho pre koľko jadier je daná aplikácia napísaná/naprogramovaná..
• Na <BINARNI> vypocty...(jenze si nic nepamutuje, tak je temporarne uklada pre BUS do RAM)
A jak je v NSR? Stejně to vědět nechcete, pouze se hloupě nudíte. UTFG!
Aspon sa nebude pytat co to je DDR :D
Už nastupují DDR4.
DDR byla jenom jedna
No to dufam nie, putin nech len ostane doma :D