BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Je to velmi reálné, dokonce naprosto běžné.
Co to znamená? Chápu, že dům připojený k jedné přípojce může mít několik bytů a ti pak mají stejnou IP. Může mí tutéž IP i další dům na jiné přípojce? Může mít x tisíc lidí stejnou IP, dejme tomu na té vesnici?
A potřebujete to vůbec chápat? Je to popsáno...
Pozn.: Aha, IP odkud se tohle houfně rekrutuje a asi nuda a ještě prázdniny...
Nerozumím. Chci se jen ujistit, že dva lidé, kteří o sobě tvrdí, že se neznají, bydlí stovky km od sebe, ale přesto píší příspěvky ze stejných IP.
A to si nevies tu IP hodit do ripe.net, ze co to je za poskytovatel? Ked to je mobilny operator, tak moze dostat tu IP kazdy clvek v CR (samozrejme ne naraz :)
Stejnou IP naráz by mohlo mít v extrémním případe 65535 (maximální limit NATu), ale internet by jim už asi dost dobře nefungoval. Co se týče celostátních operátorů (O2, UPC, mobilní operátoři), pak ano, je možné (a rozhodně ne nereálné), aby stejnou IP měli dva lidé z rozdílných koutů našeho státu.