BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zase to tolik neprožívej. Důležitější je nanést minimum pasty než to, jestli budeš nebo nebudeš mít ruku v pytlíku. Stačí se před manipulací s CPU pro dobrý pocit vybít a pokud možno během práce netřít ebonitovou tyč liščím ocasem.
Ano,
ale já to chci rozníst PO CELÉM procesoru a navíc se sáčkem se to líp roztírá a nezaprasím si ruku, takže to je teda bezpečné jop?
nechces to roznest po CELEM CPU, jen po jeho vrchni strane :)
• Na roznesení pouzij kartu nebo poprípadē s prilozenou lopatečkou.
Ta vrsta, musí byt uzká, ze vyplní jen prípadné bubliny.
• Na základē "Bílá" se roztírá a "Sedá" stačí nanést jen kapku do stredu.
rozpatlej to ubrouskem, ten je antistatický dost.
Ja to delam vzdy tak, ze na CPU nanesu primerenou kapku pasty, a pak vemu kreditku a rozetiram po plose a necham chvilicku byt, pasta se ulezi a srovna a pak opatrne z uhlu prikladam chladic...