Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zjednoduseni programu C++

Mam usek kodu:

          soubor.Write("\nTEXT: "+wxString::Format("%d",promenna1));
          soubor.Write("\nJINY TEXT "+wxString::Format("%d",promenna2));
          soubor.Write("\nDALSI TEXT "+wxString::Format("%d",promenna3));

Chtel bych vedet jakou je mozne pouzit funkci (postup) pro efektivnejsi zapsani teto posloupnosti ve smycce.

Predstavuji si to nasledne:

PoleArgumentuFunkci = [argument1],[argument2],[argument3];

for(int i=0; i==3; i++)
soubor.Write(PoleArgumentuFunkci[i]);

Uveden y kod je pouze ukazka jak si to predstavuji.
Jisteze nefunguje.
Konkretne nejak takto:

TextoveRetezce = ["\nTEXT: "+wxString::Format("%d",promenna1)],["\nJINY TEXT "+wxString::Format("%d",promenna2)],["\nDALSI TEXT "+wxString::Format("%d",promenna3)];

for(int i=0; i==3; i++)
soubor.Write(PoleArgumentuFunkci[i]);

Chtel bych prosim videt konkretni ukazku jak toto zapsat. Argumenty ve kterych se nachazeji nejen retezce, ale i funkce s nejakou promennou.
Potrebuji znat konkretni ukazku kodu. Kdo neni schopen ukazat konkretni kod, ktery realizuje to co je
naznaceno necht prosim mlci a neodpovida. Otazka je jasna - chci jasnou odpoved. Zadne teoretikareni,napadani nebo machrovani.

Ak je výsledkom stále rovnaký reťazec, kde sa menia len čísla, tak potom najlepšie nejako takto (ten reťazec by sa navyše mohol umiestniť do resourcov):

soubor.Write(wxString::Format("\nTEXT: %d\nJINY TEXT %d\nDALSI TEXT %d", promenna1, promenna2, promenna3));

Prípadne cez to pole, ale nevidím dôvod, prečo to robiť takto:

wxString strings[] = {
  "\nTEXT: " + wxString::Format("%d", promenna1),
  "\nJINY TEXT " + wxString::Format("%d", promenna2),
  "\nDALSI TEXT " + wxString::Format("%d", promenna3)
};

for (size_t i = 0; i < 3; ++i)
  soubor.Write(strings[i]);