BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Dle mého názoru jednoznačně Neutron Music Player, ale je placený. Ty čtyři piva jsem rád oželel.
Cca 2 nebo 3 roky zpátky jsem pátral po dobrém free přehrávači, nakonec jsem koupil Poweramp tuším za 50 nebo 20 Kč. Zkus jej hlídat a koupit ve slevě, do té doby zkus přehrávače co ti tu radí :).
n7player.com
Absolutni spicka je Rocket Player, nic lepsiho neexistuje, je proste bezkonkurencni, ale pozor verze s dokonalym equalizerem je placena. Nicmene ani free verze neni spatna.
Pokud nepotrebujes equalizer, tak mam ve velke oblibe aplikaci LISNA, velmi jednoduche, uzivatelsky prizpusobive a skvele intuitivni prehravac.
Vcera jsem psal jen v rychlosti, dopisu proc pouzivat prave mnou zminene:
Rocket Player - siroka podpora formatu, mnozstvi temat, paradni design, prehravani pres slozky, tagy - interpret, album, vsechny skladby v jednom, uzivatelsky upravitelne - treba ja prehravam zasadne po slozkach, teda jsem ostatni zalozky odstranil a zobrazuji jen slozky, moznost vybrat jen urcite slozky na prohledavani hudby jak ve vnitrnim ulozisti, tak na sd-karte nebo naopak nektere slozky vyloucit, v placene verzi skvely ekvalizer.
LISNA - jednoduchy a intuitivni design, moznost zvetseni nebo zmenseni pisma nazvu audio souboru, podpora nejobvyklejsich formatu (mp3, ogg, m4a, flac, ...), nevyhoda je, ze jen jedna slozka muze byt korenova - pokud mame audio jak na vnitrnim ulozisti, tak na sd-karte a chceme nektere slozky vyloucit, tak nastava problem.
Absolutni spicka je jetAudio v kombinaci s ViPER4Android FX, nic lepsiho neexistuje, je proste bezkonkurencni.
A existuje i nejakej, kterej umi prehravat adresare?
O dva prispevky vys jsem ti vyjmenoval hned dva, jsou i jine ktere to umi, ale z toho co jsem zkousel (temer vsechno) jsou podle me tyto dva nejlepsi.