BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Má agresivní chladič a můžeš si vybrat barvu.
To znie dobre. Budem to dávať do ponuky
To jsem nevymyslel, píše to výrobce.
To taky může znamenat, že rozežere všechno kolem sebe!
hlavný rozdiel je v tom že štandart/value verzie dodržiavajú presne normy JEDEC/presne dohodnuté napájanie/,hyperX verzie vyžadujú obvykle pre optimálnu funkciu vyššie napájania a sú robené skôr pre zostavy určené na pretaktovávanie,preto nemusia fungovať korektne v každej zákl.doske....
Já bych spíš řekl, že profily JEDEC mají stejné jak Value tak HyperX, Value navíc dávají podporu pro profily Intel XMP. HyperX se snad dají lépe přetaktovat.