BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
To zaheslovanie si predstavuješ konkrétne ako?
Všechny soubory pro otevření budou vyžadovat heslo, kromě jednoho.
Rôzne súbory sa otvárajú v rôznych programoch... Ako chceš docieliť, aby každý program vedel, že súbor je zaheslovaný?
Pre teba je najlepšie vytvoriť archív a ten zaheslovať.
daj ich do zaheslovaného raru, okrem jedného ;)
To se dělá jak?
ach bože
watch
samozrejme na to potrebuješ daný program "WinRAR", ja ale radeji používam 7-zip (skoro rovnaké ovládanie a robí to to isté) ten stiahneš zde:
www.7-zip.org
WinRAR je platený, avšak je aj skúšobná licencia, ale ak nechceš byť pri každom zapnutí otravovaný, a nevadí ti že okno nieje vymalované jak omalovánka, ale chceš čo nejfunkčnejší rešení, tak 7-zip je hodne dobrej. (ja s ním nemám špatné skusenosti)
Chci se ještě zeptat, mám flashku na boot linuxu, a tu chci zaheslovat, ale chci na ní nějak vytvořit nezaheslovaný textový soubor s informacemi, co dělat, když tu flashku najde někdo jiný...
ked to ma byt bootovatelne, tak to (subory nutne pre boot) nezaheslujes. Ale mozes si naprogramovat vlastny bootloader, potom to ide :)
K zaheslovanému USB boot Linux(?) dať nezaheslovaný *.txt návod tretím osobám, ako postupovať, main Gáát, načo hesluješ.
Však ak vrazí USB do portu, nabútuje sa PC, otvorí sa nejaké okno pod Linuxom kde bude odkaz na uloženú zaheslovanú založku alebo súbor.