BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nejlepsi bude, kdyz zacnes tim, ze si u kamarada zjistis, jak se aplikace jemnuje a kdo je vyrobce. Najdes to v informacich o aplikaci
Pravde podovne uz to mel integrovane v mobilu. Prohledej obchod play.
Není jednodušší se podívat, co je to za aplikaci a pak ji stáhnout z play (pokud tam je) nez zkoušet desítky aplikací na focení?
Ne tak docela, protože já to v mobilu také mám a je to přimo od vyrobce, žadnou aplikaci jsem nestahoval( a jmenuje se to normalně fotoaparát).
V informacich o apliakci zjistit, kdo je vyrobce. Podle toho pak muzes najit aplikaci na Google play.
Vis, kolik aplikaci, ktere se jmenuji fotoaparat (nebo camera) tam bude?
Vyrobce bude ten, kdo vyrobil ten telefon a tu z obchodu play nestahne.
Pak existují ještě přímo samsung aplikace.
Další možností, proč to tam jeden nemá a druhý ano mohou být rozdílné verze Andoridu.
Jinak jde třeba i stáhnout APK z jednoho telefonu a nainstalovat do jineho.