BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Kutilská poradna je vedle. Jak tě vůbec napadlo, že si opravíš televizi?
Venuju se tomu vykupuju rozbite tv spravuju a prodavam. Takovy kseftik casem treba i prace. Bavi me to
ale s timto si nevim rady tak pardon, ze se ptam sefe :P
Tak to si aspon kup osciloskop, aby si nemusel hadat a vestit. A dobre je mat nejake servisne manualy so schemami (dost ich je na eserviceinfo napriklad)
To muže dělat vyteklý, nebo nafouklý kondenzátor. Stačí rozdělat, a hledat který to je. Potom zjistit hodnoty a dát tam kondík s většímy parametry. (větší voltáž, a kapacita)
Kondenzatory i tranzistory ok. Asi to bude delat ta zakladovka, n ktere je standby (vypinac)
Co tyhle odpory?
![[24070-zdroj-medium-jpg]](/file/view/24070-zdroj-medium-jpg)