BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Treba to bude dohledatelne nekde na Google, jestli tam jde strcit neco lepsiho, ale jenom slysim Packard Bell a urcite bych do toho prachy nerval, asi to bude mit nejakej ten rok zivota za sebou a minimalne deska a zdroj a kdovi co jeste bude na konci zivotnosti, takze ty do toho zitra strcis jiny procesor a pozitri ti treba odejde deska, to nema cenu.
jak starý je tento pc ?
Procesor je stejne rychly od momentu vyroby az do konca vesmiru. Ked je zrazu pomalejsi, tak mas zavirene windows apod.
To je socket 775, do toho už nemá cenu dávat prachy. Výkon nebude o tolik vyšší, aby to za ty prachy stálo.