BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Stačí se podívat do manuálu:
1600 x 1200
main display: 100 Hz
sec. display: 85 Hz
Díky a jak je to s těmi 2D hrami(jen taková bokovka, ale zajímá mě to)
Lepší to nebude, není důvod.
Matroxy jsou pro 2D zobrazení vynikající,
ale že bys zrovna vyšiloval ve 2D hrách, to ani omylem.
Takže kvalita u 2D her je tedy stejná, jako prakticky u všech dostupných grafik?
záleží:
1. na kvalitě/ošizení výstupních filtrů d/a převodníků. principiálně to bude lepší než od patlalů typu manli, inno, assrock, atd.
2. na kvalitě ovladačů - každý výrobce má své slabší období, ale nejhůř na tom bývalo ati.
otázka je, co jsi schopný rozlišit při připojení monitoru přes běžný vga kabel. spíš si užívej na druhém (třeba bazarovém) monitoru funkce dual head, místo vytápění místnosti monitorem na 130khz.