BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
všechny "čistící nástroje" jsou jen placebo pro bfu.
nemají šanci nijak nahradit* antivir nebo antispyware, žádnou takovou analýzu nedělají.
jejich "čistící" funkce jsou k ničemu, většinou řeší zbytečnosti, sem tam poškodí systém a uživatelské nastavení, nakonec jen mažou "tempy" = dost ubohý výsledek.
umí dejme tomu vypsat startup položky, ale nemají žádnou informaci o jejich škodlivosti (z databáze), ani nedělají analýzu podle umístění, výrobce nebo síťového chování.
jsou to jen zcela zbytečné čističe.
*) tím nechcu říct, že je antivir v pc nutný. totální bfu (90% uživatelů) se bez nich neobejdou.
na projetí pc proti breberkám můžeš použít ADWcleaner a MBAM.