BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nainstalovat program na jiny pocitac a jinym programem, ktery bude tu instalaci sledovat, zjistit, kam si ten program co uklada. Vetsinou to pomuze, ale vzdy nemusi.
Druha moznost je si ty informace najit na webu a nekdy existuji uz pripravene trial resetery, ktere to udelaji za tebe na jedno kliknuti.
Ale existuji i treba programy, ktere pouzivaji i pro zkusebni verze online aktivatory a tam uz to obvykle bez cracku nejde.
Osobne shareware nemusim, ted nevim ale asi zadny ani na pocitaci nemam, obvykle to zaneradi pocitac a i po instalaci to z principu funkce po sobe v pocitaci neco zanecha, takze radeji mam freeware a uplne nejradeji open source.
Zas nejaky zavireny reseter alebo cracky by som nespustal. Ale typicky si to uklada zaznam do registry, staci si to odsledovat ako pises, alebo rovno najst googlom ze ktory kluc treba zmazat.
technicky to jde procmonem. je to ovšem podlé.