BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
súbory, na ktoré sa odkazuješ uchovávaj v tom istom adresári. Pokiaľ to berieš na iný PC, ber celý adresár. Inak na druhom PC cestu nenájdeš, keďže adresárová štruktúra bude iná a týmpádom je i cesta iná. Aktuálny adresár však vždy ostane aktuálnym adresárom.
Teda... ak som dobre pochopil dotaz...
Ostatné porieši vhodný systém pomenovávania súborov napr:
Každých 12 listov môže byť jeden súbor napr za rok...
Názvy súborov rieš vo forme rrrr_mm_dd_txt.xlsx
Sumarizačný súbor bude iný (začínajúci podtržítkom aby bol v úvode zoznamu) a tento môže obsahovať hárky, z ktorých každý (sumarizačný) bude aktualizovaný zo svojho súboru...
Iné riešenie je mať to komplet na serveri a každý PC bude otvárať sumarizačný súbor na serveri... Tam je potom cesta k zdrojovým súborom daná stále rovnako a zdrojové súbory nemusia byť v tom adresári...